O NÁS

Prinášame inovácie, ktoré menia výrobné procesy.

O nás

Dlhoročné skúsenosti, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Držíme krok s neustále sa vyvíjajúcimi technológiami na trhu. Našim zákazníkom prinášame profesionálny prístup a neustále zlepšovanie výrobných procesov.

O nás

D.P.EKOPLAST, spol. s r.o.

Váš spoľahlivý partner pre podnikanie.

Spoločnosť D.P.EKOPLAST, spol. s r.o. bola založená v roku 1993 v Snine. Viac ako 30 ročné skúsenosti z nás robia leadra v obalovom priemysle na slovenskom, ako i zahraničnom trhu. 

Kvalita je pre nás prvoradá. Sme držiteľom certifikátu ISO 9001, ISO 14001 a ISO 22000. Naše výrobky sú zárukou najvyššej kvality pre potravinárske a nepotravinárske výrobky.

Vlastníme tri  vysoko výkonné extrúdery na výrobu fólie, dva 8 – farebné moderné potlačové stroje, ktoré umožňujú tlač až do šírky 1200 mm s krokom až do 1250 mm. 

V súčasnosti má firma 50 zamestnancov a výrobné kapacity v množstve viac, ako 42 000 ton fólie.

S našou širokou ponukou výrobkov zásobujeme slovenský, ako aj medzinárodný trh.

Spoľahlivosť

Spoľahlivý partner pre Vaše podnikanie. Zákaznícky servis je u nás na prvom mieste. Svojim obchodným partnerom ponúkame kvalitné produkty s cieľom zvýšiť ich spokojnosť, rast a lojalitu.

Rýchlosť

Naše moderné, vysoko rýchlostné stroje, zabezpečujú rýchlu výrobu a potlač fólie. Vlastný vozový park a dlhoročné logistické skúsenosti zabezpečujú promptné a plynulé doručenie tovaru k zákazníkovi.

Inovácie

Hľadáte možnosti - my nájdeme cestu. Dlhodobo si udržiavame pozíciu významnej firmy na domácom a medzinárodnom trhu, a to práve vďaka neustálim vylepšovaním výrobných procesov.

Prehrať video o čistá fólia

Čísla hovoria za všetko

0 +
Spokojných zákazníkov
0
Zamestnancov
0 t
vyrobenej fólie ročne
0 +
ročné skúsenosti

Kontaktujte nás

Máte akékoľvek otázky? Neváhajte nás kontaktovať. 

Adresa firmy:

Sklad Bratislava:

Otváracie hodiny:

Pondelok – Piatok

Víkend

Sklad Bratislava:

Pondelok – Piatok

Víkend

Scroll to Top